AHŞAP KUTU

Helen Lazer Ahşap Kutu Alanında, Şık, Modern Ahşap Kutuların Yanı Sıra Geniş Ürün Çeşitliliği ile Makul Fiyatlarda Özel Tasarım Üretim Sağlamaktadır.

AHŞAP KUTU

Helen Lazer, ihtiyaç duyduğunuz tüm ahşap kutu çözümleriniz için yanınızda.
Ayrıca firmamız, 2 Adet 130W profesyonel lazer kesim makinası, markanıza ve logonuza uygun kutuyu sunmak üzere tasarım desteği sağlamaktadır. Bununla birlikte makina altyapımız ve  hammadde stok imkanlarımız sayesinde sizin için en uygun kutuyu tahmin edebileceğinizden daha uygun fiyata hızlı bir şekilde sunabilmekteyiz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Hazırladığınız bir tasarım bulunuyorsa, üretim için hemen teklif alabilirsiniz. Eğer belirlediğiniz bir tasarım bulunmuyor ise, öncelikle ön fikir sahibi olabilmek için aşağıdaki örneklerimizi inceleyebilirsiniz. Sonrasında logonuzu, istediğiniz kutunun ölçülerini 05325910076 nolu Whatsapp hattımıza göndererek 10 dakika içinde opsiyonlu bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Fiyat teklifinde kazıma/kesim yöntemleri için ayrı fiyatlandırmalar, montajlı veya montajsız fiyat seçenekleri gibi bütçenize uygun makul fiyatı seçerek istediğiniz kutunun en uygun opsiyonlu maliyetini öğrenebilirsiniz. Teklif sürecinin ardından, tasarım birimimiz tüm tasarım ve üretim süresinde sizinle irtibatta olacak ve tüm işlemlerde sizi bilgilendirecektir.  Numune talepleri, neden Helen Lazer'i tercih etmelisiniz vb. sıkça sorulan soruları sayfanın altında bulabilirsiniz.

Son yıllarda neredeyse her sektörde talep görmeye başlayan ahşap kutu, özellikle kurumsal firmaların sıklıkla tercih etmeye başladığı bir ürün olmaya devam ediyor. Ahşap kutu birçok alanda kullanılmaya müsait, işlevsel ve anlam taşıyan bir üründür.

Makina Altyapımız Hakkında

2 Adet 130Watt 1800*1000mm profesyonel lazer kesim makinası ve yüklü siparişlerde çalıştırılmak üzere halihazırda bekleyen 1 Adet 320 Watt GSI Lazer tüplü makinamız bulunmaktadır.

Hammadde Stoklarımız

Ahşap kutu projeleriniz için 3mm ham ahşap mdf stoklarımız her daim hazırda bulunmaktadır. Genellikle ahşap kutular için kullanılan ceviz ve akçaağaç mdfler üretimhanemizde yüklü miktarda bulunmaktadır. Ceviz ve akçaağaç dışında, venge, krem ve siyah renkli mdf stoklarımız da bulunmaktadır. Ayrıca farklı renk ahşap tercihleriniz için ertesi gün temin edileceğimiz lojistik ağımız bulunmaktadır. Mdf hammaddelerin yanı sıra 1mm, 2mm, 3mm şeffaf, gold ve aynalı gümüş pleksilerimiz de kutu uygulamalarımız için stoklarımızda bulunmaktadır. Diğer  ahşap kutu dekorasyon ürünleri olan altın varaklı deri, menteşeler, kabarlar, kutu mekanizmaları, neon tozları vb. tüm kutu dekorasyonu için gerekli malzemeler stoklarımızda mevcuttur.

Ahşap Kutu Fiyatları

Ahşap kutu fiyatının belirlenmesinde birçok faktör rol oynar. En büyük faktör ise kutunun ölçüleridir. Ahşap kutu yaptırmak isteyen müşteriye sorulan ilk soru kutunun ölçülerinin kaç cm olacağıdır. Kutu ölçüleri belirlendikten sonra ahşap rengi belirlenir. Ahşap renklerine göre genellikle fiyatlandırma değişmez. Özellikle kutunun hangi amaç için kullanılacağı çok önemlidir. Kutunun taşıyacağı yük göz önüne alınarak ahşap kilit sisteminin yeterliliği belirlenir. Standart kıstırma yönteminin yetersiz kalması durumunda gerekli sağlamlığı kazanmak için menteşe sistemi kullanmak gerekmektedir. Ana maliyet kriterleri hesaplandıktan sonra kazıma/kesim yöntemleri, deri ve diğer aksesuarlar opsiyon olarak eklenebilir. Son olarak kutunun montaj kriteri hesaplanır. Montajsız olarak talep edilmesi, montaj maliyetinden tasarruf sağlamakla beraber, yüklü siparişlerde lojistik kolaylık ve depolama avantajı sağlamaktadır. Ürün bütün bu detayların yanı sıra ahşap kutu fiyatını etkileyen başka bir husus ise sipariş sayısıdır. Miktar kaç adet olursa olsun, kutunun ölçülerine göre kilitlenme mekanizması, montaj delikleri ve kapak tasarımı için harcanan bir tasarım süreci vardır. Bu süreci takip eden üretim hattı ve makinaların bu üretim için hazırlanması gibi detaylar da, iş akışının genel sürecini etkilemektedir. Bu sebeple adet sayısı arttıkça kutu başına düşen maliyet yükü de azalacaktır. Ahşap kutu fiyatlandırması her ne kadar komplike ve teferruatlı gözükse de, bu alanda uzman bir tasarımcı fiyatlandırmayı 5 dakikadan kısa bir sürede hazırlayabilir.

Fiyatlarımız Neden Uygun?

Helen Lazer olarak sıklıkla duyduğumuz ve yanıtlamaktan memnun olduğumuz bir konu: (Fiyatlar Neden Bu Kadar Uygun)
Bunun birçok sebebi olabilir.

Kesim mi Kazıma mı?

Özel tasarım ahşap kutunun dizayn açısından en önemli faktörü, lazer makinasının hangi işlemi yapacağını kesinlikle çok iyi belirlemek gerekir. Bazı firma logoları kazıma için uygun olurken bazı logolar ise kesim yöntemiyle işlendiğinde çok şık bir görüntü oluşturabiliyor. Bu konuyu daha detaylı açıklamak gerekirse, kutunun üzerinde düşük yakma gücü kullanarak oluşturulan kazıma yapılması, ahşabın bir miktar oyulması işleminden farksızdır. Ahşap kutu üzerinde logo ve birtakım yazılar kazınmış olur. Genellikle açık renkli ahşaplarda ve çok fazla vektör detayı bulunan logolarda bu işlem kullanılır. Kesim işlemini en basitiyle anlatmak gerekirse; Apple logosundaki yarım elmanın kutudan ayrılmış halini düşünün; kesilen alan boşluk oluşturur. Kesimin etkisiyle boş kalan alanı farklı bir ahşapla kapatmak, boş bırakmak veya arkasına altın renkli pleksi giydirmek mümkündür. Hangisinin daha iyi duracağını tabiki logonun düzeni ve detayları belirler. Kesim/Kazıma kararındaki en belirleyici unsur logonuzdur.


Ahşap Kutu Modelleri

Ahşap her zaman sıcaklığı, samimiyeti ve dayanıklılığıyla farklı alanlar için tercih edilir. Özellikle görsel açıdan sunduğu zengin ve karizmatik tasarım, etkileyici bir uyum sunmaktadır. Farklı amaçlar için tercih edilen ahşap kutu modelleri, konsepte uygun tasarımlar vaat ediyor. Diğer taraftan insan sağlığını koruyan özelliği, ürünün daha geniş bir yelpazeye yayılmasına olanak tanımaktadır.

Model ve şekil açısından farklı dizaynlarla hayat bulan ahşap kutu modelleri büyük bir beğeni topluyor. Her ihtiyaca uygun değişik zevklere hitap eden seçeneklerle hayat bulmaktadırlar. Profesyonel bir anlayışla yürüttüğümüz üretimlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun geniş bir yelpaze sunmaktadır. Yetenekli tasarımcılarımızla el aldığımız çalışmalarımız, özgün ve özgürlükçü model yapılarını hayata döndürüyor.

Farklı Yapılar ile Ahşap Kutular

Özellikle hediye sunmak amaçlı ya da promosyon adına değerlendirilecek hediyeler için, ahşap kutu çeşitleri günümüzün popüler tasarımları arasında geliyor. Şekil açısından değişik boyutlarda birçok farklı görsel sunmaktadır.

- Kare tasarımlı modeller
- Kalp şeklinde çeşitler
- İnce uzun dikdörtgen yapısı ile değişik boyutlarda seçenekler
- Yuvarlak görünümlü kutular
Küp görünümüyle dizayn

Özellikle ahşap kutuların her noktasına özel bir tasarımla hazırlanan oymalı motifler, farklı amaçlar doğrultusunda özel bir sunum imkanı tanıyor. En önemli avantajları arasında şüphesiz kişiye ya da firmaya özel hazırlanmasıdır. Farklı noktalarına özel animasyon tasarımlarla işlenen oyma motifler üzerine, arzu edilen tüm yazılar yerleştirilmektedir.

 

Farklı Amaçlarla Kullanılabilecek Ahşap Kutu Modelleri

Günümüzde geniş bir yelpaze altında farklı amaçlarla ahşap kutu modelleri değerlendirilmektedir.
- Kurumsal firmaların ikram olarak sunduğu çikolata kutusu ve lokum kutusu için uygundur

- Kutlama günlerinde kişiye özel olarak hazırlanan modeller, hoş bir hediye olarak sunulabilir. Doğum günleri, yılbaşı, sevgililer günü ya da yıldönümü gibi birçok alternatif için ön plana çıkmaktadır.

- Özellikle şirketler için etkili bir sunum gerçekleştirmek adına firmanın logosu ve isminin yer aldığı tasarımlar yoğun olarak tercih edilmektedir.

- Değişik organizasyonlar söz konusu olduğunda amaca uygun dizayn modeliyle ahşap kutu modelleri özel bir sunum imkanı sağlıyor.

Daha akla gelebilecek birçok seçenek karşısında, bu özel kutu tasarımlarını ahşap yapılarla tercih edebilirsiniz. Firma olarak gerçekleştirdiğimiz profesyonel üretim aşamasıyla beraber, ürünlerimizi dilediğiniz amaca uygun şekilde kullanmanız mümkün. Özellikle dayanıklı yapısı ve ahşabın farklı tonlarıyla hazırlanan kutu çeşitleri ölçülerine, ebatlarına ve şekillerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

 

Uzun Yıllar Saklanabilecek Kaliteli Ahşap Kutular

Firmamız bünyesinde özel olarak ürettiğimiz ahşap kutu çeşitleri, birçok değişik amaç doğrultusunda değerlendirilebilmektedir. Ancak tasarımını özel olarak gerçekleştirdiğimiz bu kutu çeşitleri, kaliteli yapısıyla uzun ömürlü bir olanak tanıyor. Böylece hayat boyu bir hatıra olarak saklanabilmektedir. Özellikle dekoratif bir yapı sağlayan bu karizmatik, şık ve gösterişli kutular değişik yerlerde sergilenebilir.

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız hizmet politikamızla, sizlere çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Bugüne dek elde ettiğimiz referanslar ise sizlere ayrı bir güven aşılamaktadır. Dilediğiniz amaç doğrultusunda özel tasarımlarla hazırlanmış ahşap kutuların arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz.WHATSAPP ÜZERİNDEN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ